Koyuncu Hosting

Koyuncu Hosting

Koyuncu Hosting, adında uluslarası ortak dili; hizmet anlayışındaysa Türkiye’nin kalite ve kusursuzluğa olan düşkünlüğünü benimseyerek yola çıkan özgün bir kuruluştur. Yaklaşık 19 yıldır bilişim dünyasında -özellikle internet alanında – varoluş sürecimiz bizleri bu noktaya taşıdı diyebiliriz.

  • domain sorgulama

  • ücretsiz destek

Alan Adı (Domain)

Alan adları, internet üzerinde bulunan bilgisayar veya web sitelerinin adresini belirlemek için kullanılan IP (Internet Protokol) numarasını tanımlayan isimlerdir. Internet kullanıcıları, bilgisayar veya web sitelerine sayısal adreslerini bilmelerine gerek kalmadan alan adı aracılığıyla ulaşabilirler.

Hosting

Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir.

Koyuncu Hosting kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz.

SSL Sertifikası

Müşterilerinizin web sitenizi yaniden ziyaret etmesini istiyorsanız, onları korumanız gerekmektedir. SSL sertifikası satın alarak, kredi kartlarını güvenle kabul edebilir, müşterilerinizi güvende hissettirebilirsiniz. Üstelik “https” bağlantısıyla siteniz Google’da üst sıralarda yer alır.

Mail Çözümleri

Birçok firma e-posta hizmetlerinin yönetimi ve teknik desteği gibi ana faaliyet ve uzmanlık konusuna girmeyen işlerle vakit kaybetmektedir.

Siz de, zamandan tasarruf etmek ve kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, e-posta hizmetlerinizi bırakın işin uzmanı Koyuncu Hosting üstlensin, siz sadece işinize odaklanın…

BAZI MÜŞTERİLERİMİZ

Türkiye'nin en büyük şirketler web hizmetler alanında bizi tercih ediyor.

Sadece harika olmak yetmez.

Türkiye lokasyonlu ve yüksek performanslı altyapımız sayesinde sitenizi en hızlı internet ile buluşturun

Bizimle İletişime Geçin

Bize, projenizden bahsedin ve anında destek alın.