Koyuncu Medya

Profesyonel Sosyal Medya Hizmeti

Markanızın dijital çağın gerektirdiği standartları yakalaması için dijital pazarlama çözümleri sunarak sonuç odaklı, pratik ve hızlı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza imkan sunarız.

Aktif iletişim ve etkileşim sürecini yöneterek, satış potansiyelinizi yükselten Koyuncu Medya’nın hizmet ve ürünleriyle ile yatırımınızın geri dönüşünü en hızlı şekilde alırsınız.

Sosyal Medya ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Koyuncu Medya sitemize ziyaret edin veya 0850 650 02 86 numaramıza arayın

  • Arama motorları ile uyumlu

  • Mobil cihazlarla uyumlu web tasarımı

Sosyal Medya Pazarlama

Koyuncu Medya sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın pazarlama stratejisini planlar, hedef kitle ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını üstlenir.

Sosyal Medya Reklamları

Koyuncu Medya sosyal medya reklamlarının uygun bütçeleri, şeffaf dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına özel reklam hizmetleri sunar.

Mobil Pazarlama

Koyuncu Medya mesajınızı mobil cihazlara doğrudan ileten uygulamalarla, hedef kitleniz ile kısa sürede etkileşime geçmenizi sağlayan mobil pazarlama hizmetleri sunar.

Adwords Danışmanlığı

Koyuncu Medya sertifikalı Adwords uzmanlarıyla, Google’da sizi ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize doğru zamanda ulaşmanızı sağlar.

BAZI MÜŞTERİLERİMİZ

Türkiye'nin en büyük şirketler web hizmetler alanında bizi tercih ediyor.

Sadece harika olmak yetmez.

Koyuncu Medya İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, yönetim, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Bize, projenizden bahsedin ve hemen modern bir web tasarımı sunalım.