Koyuncu Santral

0850 Numaraların Gizemli Gücü

Koyuncu Santral, fiziksel bir ip santralin tüm özelliklerine sahip santral yatırım ve donanım maliyetinide ortadan kaldıran yeni nesil bir haberleşme teknolojisidir.

0850 numaralar  normal Türk Telekom hatları gibi ofisinize veya işyerinize karasal kablo ile çekilen hatlardan değildir.

Santral Sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Koyuncu Santral sitemize ziyaret edin veya 0850 650 02 86 numaramıza arayın

  • ip santral sistemleri

  • toplu sms hizmetleri

Toplu SMS

Koyuncu Santral Başarılı firmaları rakiplerinden ayıran en önemli özelliği belirli bir sürede daha fazla müşteriye ulaşabilmeleridir. Günümüzde daha fazla müşteriye ulaşabilmenin en ekonomik ve en akılda kalıcı iletişim yolu Toplu SMS hizmetidir.

Santral Destek

Koyuncu Santral Ip santral sistemi veya sanal santral hizmeti kullanan şirketler Internet ses hizmeti sağlayan firmalardan satın aldıkları ses hizmetleri ile telefon görüşmelerinde çok ciddi oranlarda tasarruf sağlarlar. Gerek yurt içi Telekom ve Gsm operatörlerine doğru gerekse yurt dışına doğru yapılan tüm aramalarda ortalamada %40’a varan indirimlerle görüşme yapabilirler.

Mobil Pazarlama

Koyuncu Santral 0850 hatlar veya 0850 numaralar,444 lü numaralar gibi coğrafi olmayan konumdan bağımsız numaralardır.Sanal santral veya diğer tabir ile bulut santral ile beraber kullanılır.Eğer sanal santral olmazsa ip telefon alınarak kurulum yapılarak 0850 numara arandığında ip telefondan cevaplanabilir.

Her Yerden

Koyuncu Santral 0850 numaralar,coğrafi numara olmayıp konumdan bağımsız ve istediğimiz yerde kullanabileceğimiz kurumsal hatlardır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun il ilçe farketmez hangi adreste olursanız sizi arayanların her zaman ulaşabileceği numaralardır.

BAZI MÜŞTERİLERİMİZ

Türkiye'nin en büyük şirketler web hizmetler alanında bizi tercih ediyor.

Sadece harika olmak yetmez.

Koyuncu Santral , işyerine telefon santrali almadan tüm santral hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, firmanızın tüm haberleşme ihtiyaçlarını karşılayan

Bizimle İletişime Geçin

Bize, projenizden bahsedin ve anında destek alın.